Marka more for less to przede wszystkim zabawa słowem. Elokwentne, choć niepokorne treści, estetycznie wyrażone w sposób graficzny. Wyniki poszukiwań zamykane są w formie stymulujących i przyjemnych wizualnie projektów. Koncepty te w lekki, acz zadziorny sposób nawiązują do przekazu danego wzoru.

Przeważającym źródłem inspiracji jest uniwersalna i stymulująca tematyka relacji damsko-męskich, przedstawiana w eleganckiej formie treściowej. Kontekst ten kreowany jest tak, aby mógł być wychwycony od razu przez obserwatora. Jeśli nawet obserwator nie wychwyci przekazu ukrytego w projekcie, to przynajmniej zobaczy wrażeniową, niecodzienną formę samego konceptu graficznego. Dlatego projekty są tak unikalne, aby działały wielopoziomowo.more for less jest marką designerską. I choć wzory sprzedają się w ilościach większych, niż jedna sztuka, to ich jakość konceptualna jest głównym kryterium oceny. Projekty, którymi ozdobione są koszulki, mają dzięki temu swoją tożsamość. Wyrazistość przekazu zawartego w grafice i treściach nadaje całości wyjątkowego charakteru. Dzięki temu koszulka przestaje być anonimowa i nijaka.

Wyróżnieniem marki jest też dominacja białych koszulek używanych do nadruków. Biała powierzchnia jest o wiele trudniejszym polem do popisu w fazie projektowania, niż czerń. Dlatego też w sukcesie, widzianym przez pryzmat większego wyzwania projektowego, tkwi pełniejszy potencjał zadowolenia. Śmiało można więc podsumować, że "
białe jest piękne" :-)

 


home | marka | oferta | technologia | galeria | kontakt           
  designed by: hi.Color  

Walentynki / Valentine's Day / t-shirts, koszulki, nadruki