Marka
more for less używa w produkcji koszulek technologii pozwalających na nadruk wyjątkowo efektownych i bardzo dokładnych wzorów graficznych (patrz: galeria). Uzyskujemy niezwykłą esencjonalność i głębię kolorów, co daje nadrukom żywą, wrażeniową jakość! Nadruk jest niewyczuwalny pod palcem, a koszulkę z takim nadrukiem można wielokrotnie prać bez obaw o jakąkolwiek utratę jakości nadruku.

Za symboliczną opłatą 15 zł istnieje możliwość personalizacji nadruków. Dzięki temu możesz mieć własną, unikalną koszulkę, z Twoim imieniem lub ksywką (jak np. Baba Joga). To niepowtarzalna okazja posiadania własnej, markowej koszulki :-)Koszulki używane do nadruków są wysokiej jakości, są niezwykle przyjemne w dotyku, a ich gramatura to 180 g/m2. Wysoka jakość materiału to podstawa sukcesu: można dzięki temu prezentować na nim wyjątkowo drobne detale nadruku oraz uzyskiwać intensywne nasycenie kolorów. Tak barwny nadruk robi wówczas ogromne wrażenie.

Każda z koszulek posiada dwa bardzo duże nadruki oraz niewielkie logo na rękawie, które kolorystycznie związane jest z głównym wzorem. Maksymalna wielkość nadruku jaka może zostać zaaplikowana z przodu lub z tyłu koszulki, to ok. 32x45 cm. To bardzo duże powierzchnie i ze względu na złożoność projektów dają dużo przyjemności z oglądania.

 


home | marka | oferta | technologia | galeria | kontakt           
  designed by: hi.Color  

Walentynki / Valentine's Day / t-shirts, koszulki, nadruki