sO nasKsiążkiGdzie kupićZapowiedziKontakt
s

 

Brand read...line powstał w celu wydawania książek jednego autora. Jest nim Less Hoduń (vel LESSRH vel Less R. Hoduń). Potencjał tego twórcy ujawnił się w czterech publikacjach o różnorodnych gatunkach: tomik poezji, esej o niewyjaśnionych fenomenach i życiu po życiu oraz kryminał, który doczekał się już kontynuacji. Na realizację czekają też konspekty kolejnych powieści w innych odsłonach, jak: post apo, sf, horror i fantasy.

Zainteresowanie zaprzyjaźnionych twórców możliwością wydania swoich tytułów pod brandem read...line dało już wynik w postaci pojawienia się erotyku, wspomnień podróżniczych, drabli, książki kucharskiej oraz jeszcze kilku innych, różnorodnych styli. Wygląda więc na to, że oferta będzie poszerzać się o inne nazwiska oraz o kolejne style publikacji.

Ale to wszystko na bieżąco zweryfikuje czas.

 

 
 


 

Less Hoduń
targowisko różności

tomik poezji
Bogactwo utworów dynamicznej i wyrazistej poezji; i białej, i rymowanej. Wiersze duchowe, filozoficzne, motywacyjne, dla młodszego odbiorcy, prześmiewcze i mroczne. Efektowna oprawa wizualna z autorskimi grafikami.
 „To, co przelałeś na karty tomiku jest tak głębokie i trafia w sam środek duszy... Praktycznie każdy z wierszy, to jakby część mnie... To jest duchowy majstersztyk, od pierwszych słów stał mi się bardzo bliski...”
 

 


 

LESSRH
Epidemia. Co kryje chaos

kryminał / sensacja / thriller
Intensywny debiut beletrystyczny autora esejów "Lekcja Paranormalności" i "Nadal jestem". Dwójka głównych bohaterów mierzy się z krwawą rzeczywistością i przekrętami polityków działającymi pod płaszczykiem ochrony zdrowia ludzi.
 „No i bummm! Od pierwszych stron akcja! Oderwałem oczy od książki po 50 stronach i wiedziałem, że to opowieść, której nie da się odłożyć ‘na jutro’.”


 

 

 

 
 


 

Less R. Hoduń
Lekcja Paranormalności
Przede wszystkim wiedzieć
Wydanie // rozszerzone

esej o zjawiskach niewyjaśnionych
Książka o tym, jak człowiek rozumie świat przez pryzmat tajemnic, których... nie rozumie; jak stereotypowo myśli o rzeczach nieładnie zwanych "paranormalnymi" w oparciu o niewiarę, uprzedzenia czy powtarzanie zasłyszanych "gdzieś" treści.
 „Drugi raz przeczytałem Twoją książkę i taka rzecz mi do głowy przyszła. To powinna być biblia dla każdego, kto chce się tytułować odkrywcą i poszukiwaczem.”


 

 

 

 


 

Marcin Bujaszek
Ruda
 

ostry erotyk / tylko dla dorosłychPodróże koleją bywają nieprzewidywalne, a szczególnie dla konduktorów. Czy warto zgłosić parę zanurzoną nocą w miłosnych igraszkach? A może zostać i patrzeć? Co zrobi Ruda? Jakie niecodzienne okoliczności
z tego wynikną? Czy uwierzy w to, co ją spotkało?
 „To było po prostu piękne... Aż chce się więcej! Subtelne, pikantne, drapieżne, poruszające zmysły, magiczne i takie "och!" Czytając odnajdywałam w tym samą siebie. Jesteś czarodziejem!”


 

 

 

 
 


 

LESSRH
Epidemia. Puszka Pandory

kryminał / horrorMocna kontynuacja intensywnej
powieści "Epidemia. Co kryje chaos". Bohater odkrywa kolejne, skrywane karty brutalnej rzeczywistości czasu pandemii. Na jego oczach giną ludzie, a on wie, że musi się dowiedzieć co się dzieje.„Ależ to jest świetnie napisane! Zrobiłam krótką przerwę, aby Ci to przekazać. Jestem w piwnicy, dżem czereśniowy. Klimat niesamowity. Ależ Ty mnie w tej prozie przerażasz i straszysz...”

 

 

 

 

 


 

Less R. Hoduń
Nadal jestem
Koniec drogi, to jeszcze nie koniec

spotkania z zaświatamiKsiążka o spotkaniach żyjących z odchodzącymi z tego świata. Oto nawiązują z nami kontakt ci, co w fizycznej rzeczywistości przestali istnieć, a według niektórych: istnieć już nie powinni.

Wersję papierową kupisz tu:
www.kos.com.pl
„To bardzo ważna dla mnie książka. Doskonale wyciszająca, pozytywna i pełna ciepła opowieść o śmierci, która niekoniecznie musi oznaczać definitywnego końca.”

 

 

  

 

 
 


 

LESSRH
Ernesta metamofrozy

pastisz / obyczajZakręcony dzień z życia korponieświadomka, który chciałby zmienić coś w swoim życiu, ale nie bardzo kuma co i jak. Nowelka żywcem z życia wyjęta. Aż chciałoby się rzec: "Ernesta metamofrozy. Historia prawdziwa".
 „Świetny, współczesny ‘Dzień Świra’. Nie wiem jak na 40 stronach udało Ci się zmieścić tyle treści, emocji, neologizmów... Na bank każdy z nas miał coś takiego! - syndrom Ernesta XD”
 

 

 

 

     

virtualo.pl

 


Woblink.com

 

 

 

 

 

 

 


legimi.pl

 

 


Empik
 

 

Empik Go
 

 

EbookPoint
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Chwilowo brak zapowiedzi... choć...
pisze się powieść w klimacie post-apo.

 

Powróci też "Epidemia", ale...
będzie dziwnie.


 

 

 

 
         


Energetyczne książki
z przesłaniem

 Mnóstwo emocji
i pełnia dreszczy

 Masz pytania?
books@less.net.pl

 

 

read...line

Personalny brand wydawniczy.
Jego właścicielem jest

more for less sp. z o.o.

www.less.net.pl/mfl

 

 

 

 

www.less.net.pl/read_line
books@less.net.pl