sO nasKsiążkiGdzie kupićZapowiedziKontakt
 

 

Brand read...line powstał w celu wydawania książek jednego autora. Jest nim Less Hoduń (vel LESSRH vel Less R. Hoduń). Potencjał tego twórcy ujawnił się w czterech publikacjach o różnorodnych gatunkach: tomik poezji, esej o niewyjaśnionych fenomenach i życiu po życiu oraz kryminał, który doczekał się już kontynuacji. Na realizację czekają też konspekty kolejnych powieści w innych odsłonach, jak: post apo, sf, horror i fantasy.

Zainteresowanie zaprzyjaźnionych twórców możliwością wydania swoich tytułów pod brandem read...line dało już wynik w postaci pojawienia się erotyku, wspomnień podróżniczych, drabli, książki kucharskiej oraz jeszcze kilku innych, różnorodnych styli. Wygląda więc na to, że oferta będzie poszerzać się o inne nazwiska oraz o kolejne style publikacji.

A to wszystko na bieżąco zweryfikuje czas.

 

 
 


 

Less Hoduń
targowisko różności

tomik literacki
Tomik poezji. Bogactwo różnorodnych utworów dynamicznej i wyrazistej poezji; zarówno białej, jak i rymowanej. Wiersze duchowe, filozoficzne, motywacyjne, dla młodszego odbiorcy, prześmiewcze i mroczne. Efektowna oprawa wizualna z autorskimi grafikami. 

 

 


 

LessRH
Epidemia. Co kryje chaos

kryminał / sensacja / thriller
Intensywny debiut beletrystyczny autora esejów "Lekcja Paranormalności" i "Nadal jestem". Dwójka głównych bohaterów mierzy się z krwawą rzeczywistością i przekrętami polityków działającymi pod płaszczykiem ochrony zdrowia ludzi.

 

 

 

 
 


 

Less R. Hoduń
Lekcja Paranormalności
Przede wszystkim wiedzieć
Wydanie // rozszerzone

esej o zjawiskach niewyjaśnionych
Książka o tym, jak człowiek rozumie świat przez pryzmat jego tajemnic, których... nie rozumie; jak stereotypowo myśli o tematach nieładnie zwanych "paranormalnymi" w oparciu o zwykłą niewiarę, uprzedzenia czy powtarzanie zasłyszanych "gdzieś" treści. 

   


 

Marcin Bujaszek
Ruda
 

ostry erotyk / tylko dla dorosłych
 

 
Podróże koleją bywają nieprzewidywalne, a szczególnie dla konduktorów. Czy warto zgłosić parę zanurzoną nocą w miłosnych igraszkach? A może zostać i patrzeć? Co zrobi Ruda? Jakie niecodzienne okoliczności
z tego wynikną? Czy uwierzy w to, co ją spotkało?

 

 

 
 


 

LessRH
Epidemia. Puszka Pandory

kryminał / horror
 

Mocna kontynuacja intensywnej
powieści "Epidemia. Co kryje chaos". Bohater odkrywa kolejne, skrywane karty brutalnej rzeczywistości czasu pandemii. Na jego oczach giną ludzie, a on wie, że musi się dowiedzieć co się dzieje.
 

 

     

virtualo.pl


Woblink.com


legimi.pl

 

 


Empik


Empik Go


EbookPoint
 
 
 

Less R. Hoduń
Nadal jestem
Koniec drogi, to jeszcze nie koniec

spotkania z zaświatamiKsiążka o spotkaniach żyjących z tymi, co już „odeszli”, dopiero zamierzają lub właśnie odchodzą z tego świata. Oto nawiązują z nami kontakt ci, co w naszej fizycznej rzeczywistości przestali istnieć, a według niektórych: istnieć już tu zupełnie nie powinni.

 

 
 

LessRH
Ernesta metamofrozy
Historia prawdziwa

pastisz / obyczajNieświadomek z korpo potrzebuje odmiany w swoim niezupełnie wymagającym życiu. System codziennych zachowań, niby powtarzalnych i przewidywalnych, generuje cykl sytuacji, które dokądś jednak go prowadzą. 

 

 


Energetyczne książki
z przesłaniem

 Mnóstwo emocji
i pełnia dreszczy

 Masz pytania?
books@less.net.pl

 

read...line

Internetowy brand wydawniczy.
Jego właścicielem jest

more for less sp. z o.o.

www.less.net.pl/mfl

www.less.net.pl/read_line
books@less.net.pl