sO nasKsiążkiGdzie kupićZapowiedziKontakt
 

 

Brand read...line powstał w celu wydawania książek jednego autora. Jest nim Less Hoduń (vel LESSRH vel Less R. Hoduń). Potencjał tego twórcy ujawnił się w czterech publikacjach o różnorodnych gatunkach: tomik poezji, esej o niewyjaśnionych fenomenach i życiu po życiu oraz kryminał, który doczekał się już kontynuacji. Na realizację czekają też konspekty kolejnych powieści w innych odsłonach, jak: post apo, sf, horror i fantasy.

Zainteresowanie zaprzyjaźnionych twórców możliwością wydania swoich tytułów pod brandem read...line dało już wynik w postaci pojawienia się erotyku, wspomnień podróżniczych, drabli, książki kucharskiej oraz jeszcze kilku innych, różnorodnych styli. Wygląda więc na to, że oferta będzie poszerzać się o inne nazwiska oraz o kolejne style publikacji.

A to wszystko na bieżąco zweryfikuje czas.

 

 
 


 

LessRH
Epidemia. Co kryje chaos
Kryminał / Sensacja / Thriller
Intensywny debiut beletrystyczny autora esejów "Lekcja Paranormalności" i "Nadal jestem". Dwójka głównych bohaterów mierzy się z krwawą rzeczywistością i przekrętami polityków działającymi pod płaszczykiem ochrony zdrowia ludzi.


 

 


 

Less Hoduń
targowisko różności
autorski tomik literacki
Tomik poezji. Bogactwo różnorodnych utworów dynamicznej i wyrazistej poezji; zarówno białej, jak i rymowanej. Wiersze duchowe, filozoficzne, motywacyjne, dla młodszego odbiorcy, prześmiewcze i "mocne". Efektowna oprawa wizualna z autorskimi grafikami.


 

 
EbookPoint
  

Less R. Hoduń
Lekcja Paranormalności
Wydanie II rozszerzoneKsiążka o tym, jak człowiek rozumie świat przez pryzmat jego tajemnic, których... nie rozumie; jak stereotypowo myśli o tematach nieładnie zwanych "paranormalnymi" w oparciu o zwykłą niewiarę, uprzedzenia czy powtarzanie zasłyszanych "gdzieś" treści.


 

  

LessRH
Epidemia. Puszka Pandory
Kryminał / Sensacja / ThrillerMocna kontynuacja intensywnej
powieści "Epidemia. Co kryje chaos". Bohater odkrywa kolejne, skrywane karty brutalnej rzeczywistości czasu pandemii. Na jego oczach giną ludzie, a on wie, że musi się dowiedzieć co się dzieje.


 

 
 
 

Marcin Bujaszek
Ruda
Ostry erotyk. Tylko dla dorosłych.Podróże koleją bywają nieprzewidywalne, a szczególnie dla konduktorów. Czy warto zgłosić parę zanurzoną nocą w miłosnych igraszkach? A może zostać i patrzeć? Co zrobi Ruda? Jakie niecodzienne okoliczności
z tego wynikną? Czy uwierzy w to, co ją spotkało?


 

 
 

Piotr Wojciechowski
Świat w moich kadrach
Opowieści pilota wycieczekZabawne i pełne nieoczywistych szczegółów opowieści pilota wycieczek. Historie z kilkudziesięciu wypadów, z czterech kontynentów. Oprócz wciągających treści ta książka-album zawiera też osobiste fotografie z opisywanych miejsc i sytuacji.

 


Energetyczne książki
z przesłaniem
 Mnóstwo emocji
i pełnia dreszczy
 Masz pytania?
books@less.net.pl
 

read...line

Internetowy brand wydawniczy.
Jego właścicielem jest

more for less sp. z o.o.

www.less.net.pl/mfl

www.less.net.pl/read_line
books@less.net.pl